Wycieraczka Home do przedpokoju – nowocześnie i z przytupem

Czy przedpokój musi być mdły i „poprawny”? Nie tym razem! Kokosowa wycieraczka Home pomoże Ci zaplanować awangardowy wystrój z nutą industrializmu. Ciekawy styl to nie wszystko – chodnik skutecznie zbiera wodę i błoto, dzięki czemu możesz zgrabnie połączyć użyteczność z designem.

Czerwony dywanik do przedpokoju to strzał w dziesiątkę, jeśli Twoje mieszkanie jest wyraziste i pełne życia. Ten energetyczny kolor postawi Cię na nogi po powrocie z pracy. Jednak wycieraczka Home nie byłaby tak ciekawa, gdyby nie warstwa gumy imitująca metalowe stopnie z wypustkami i nitami. Surowy efekt łagodzi napis „Home”.

A co z walorami praktycznymi? Naturalne włókno kokosowe gwarantuje trwałość, nawet jeśli masz liczną rodzinę i prowadzisz dom otwarty dla gości. Natomiast podgumowany spód zapobiega przesiąkaniu wilgoci i ślizganiu dywanika po podłodze.

Ta nowoczesna wycieraczka do butów doda „pazura” nawet niewielkiemu wnętrzu, idealnie współgra z charakterem industrialnych aranżacji. Włókno kokosowe barwione na czerwono ożywi betonową podłogę i surowe ściany. Dywanik znakomicie odnajdzie się w towarzystwie metalowych mebli i dodatków.

Home - wymiary
Długość 75 cm
Szerokość 45 cm
Waga 2.95 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał włókno kokosowe