Żarówka LED E14

Żarówka LED E14 Kula o temperaturze barwowej 4000K i jasności 470LM ML to zaawansowane źródło światła, które posiada wiele korzyści. Jedną z głównych zalet tej żarówki jest bardzo niskie zużycie energii, co przekłada się na oszczędności na rachunkach za prąd i jest bardziej przyjazne dla środowiska.

Ta żarówka jest wyposażona w innowacyjną technologię "włókien" LED, co sprawia, że jest bardziej energooszczędna niż tradycyjne żarówki lub żarówki halogenowe. Ponadto nie emituje promieniowania UV ani podczerwonego, co jest ważne z punktu widzenia ochrony zdrowia i bezpieczeństwa.

Jednym z kluczowych atutów tej żarówki LED jest natychmiastowe osiągnięcie 100% jasności bez czasu nagrzewania, co pozwala na natychmiastowe oświetlenie pomieszczenia. Jej wygląd, wymiary i strumień światła są porównywalne z tradycyjnymi żarówkami, dzięki czemu może być używana jako ich zamiennik.

Żarówka ta znalazła zastosowanie w wielu obszarach, zarówno jako źródło oświetlenia dekoracyjnego, jak i ogólnego w domach. Może być również używana na zewnątrz, ale tylko w odpowiednich oprawach zewnętrznych, aby zachować jej trwałość i właściwości.

Jest to profesjonalne źródło światła przystosowane do napięcia sieciowego, ale nie posiada możliwości regulacji strumienia światlnego. Kąt wiązki światła wynosi do 300°, co pozwala na równomierne oświetlenie pomieszczenia. Żarówka jest wykonana ze szkła, co zapewnia jej trwałość. Dobra jakość światła, wyrażona wskaźnikiem oddawania barw Ra wynoszącym co najmniej 80, zapewnia naturalne oddanie kolorów, co jest istotne w oświetleniu domowym. Trwałość tej żarówki wynosi do 15 000 godzin, co oznacza długotrwałe użytkowanie przed koniecznością wymiany.

Wymiary
Długość 3,5 cm
Szerokość 3,5 cm
Wysokość 7,7 cm
Waga 0.027 kg
Do pobrania