Żarówka LED Star Classic

Żarówka LED Star Classic B 25 Filament 2.5W 840 Clear E14 to produkt, który oferuje wiele zalet. Wykorzystuje innowacyjną technologię „włókien” LED, zapewniając przy tym wyjątkowy wygląd, kompatybilność wymiarów i strumień światła porównywalny z tradycyjnymi żarówkami lub żarówkami halogenowymi. Co ważne, emitowana wiązka światła nie zawiera promieniowania UV ani podczerwonego, a lampa natychmiast osiąga 100% jasności, eliminując potrzebę oczekiwania na rozgrzanie.

Żarówka ta charakteryzuje się również niskim obciążeniem cieplnym w porównaniu ze standardowymi produktami referencyjnymi. Jej montaż jest prosty i można ją zamontować w miejsce zwykłych żarówek.

Produkt ten jest wszechstronny i znakomicie nadaje się do różnych zastosowań. Doskonale sprawdza się w instalacjach dekoracyjnych, a także w oświetleniu ogólnym w domu. Jednak należy pamiętać, że może być stosowany na zewnątrz tylko w odpowiednich oprawach zewnętrznych.

Żarówka LED Star Classic B 25 Filament 2.5W 840 Clear E14 jest profesjonalnym produktem dostosowanym do napięcia sieciowego. Nie ma możliwości regulacji strumienia światła, ale oferuje dobrą jakość światła, co potwierdza wskaźnik oddawania barw Ra na poziomie ≥ 80 oraz stałą chromatyczność. Jest również trwała, oferując żywotność do 15 000 godzin. Wykonana jest z wytrzymałego szkła, co sprawia, że jest solidnym wyborem.