Żarówka LED E27

Żarówka LED E27 BAŃKA 4000K 806LM ML to doskonałe źródło oświetlenia z wieloma zaletami. Jej innowacyjna technologia "włókien" LED przynosi wiele korzyści, począwszy od oszczędności energii, aż po trwałość i jakość światła.

Jednym z głównych atutów tej żarówki jest jej atrakcyjny wygląd, który obejmuje zarówno wygląd zewnętrzny, jak i efekt świetlny. Wymiary i strumień światła są porównywalne z tradycyjnymi żarówkami i żarówkami halogenowymi, co oznacza, że można ją z łatwością zamontować jako zamiennik w istniejących oprawach.

Niskie zużycie energii to kolejna ważna zaleta tej żarówki. Dzięki temu zmniejsza się zużycie prądu elektrycznego, co przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną. Ponadto, żarówka LED jest bardziej przyjazna dla środowiska i generuje mniej ciepła w porównaniu ze standardowymi żarówkami.

Brak promieniowania UV i podczerwonego w wiązce światła to jeszcze jedna cecha, która sprawia, że ta żarówka jest bezpieczna dla zdrowia i nie powoduje blaknięcia lub uszkodzenia przedmiotów oświetlanych przez nią.

Kolejną zaletą tej żarówki LED jest natychmiastowe dostarczanie 100% światła, bez konieczności oczekiwania na nagrzewanie się. To oznacza, że pomieszczenie jest od razu odpowiednio oświetlone po włączeniu żarówki.

Ta żarówka LED znajduje szerokie zastosowanie, zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i ogólne w domu. Może być również używana na zewnątrz, ale tylko w odpowiednich oprawach zewnętrznych, co rozszerza jej funkcjonalność.

Żarówka ta jest profesjonalnym produktem przeznaczonym dla napięcia sieciowego. Nie ma możliwości regulacji strumienia światlnego, ale jej kąt wiązki światła wynosi do 300 stopni, co pozwala na szerokie oświetlenie pomieszczenia.

Jej trwałość wynosi do 15 000 godzin, co oznacza, że nie trzeba często wymieniać żarówek. Lampa jest wykonana ze szkła, co przyczynia się do estetycznego wyglądu i trwałości produktu.

Dodatkowo, żarówka oferuje dobrą jakość światła, z wskaźnikiem oddawania barw Ra na poziomie ≥ 80, co gwarantuje, że kolory są wiernie odwzorowane. Stała chromatyczność sprawia, że barwy pozostają stałe i nie ulegają zmianom.

Wymiary
Długość 6 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 10,5 cm
Waga 0.046 kg
Do pobrania