Zasłona Adore – idealna do salonu i jadalni

Szukasz pomysłu na modną aranżację salonu lub jadalni? Zasłona Adore w kolorze ciemnego beżu doskonale sprawdzi się jako stylowe uzupełnienie wnętrza. Ciepły, stonowany kolor nada pomieszczeniu wytwornego charakteru oraz podkreśli urodę wyposażenia i stolarki okiennej.

Zasłona Adore posiada imponującą długość 250 cm oraz szerokość 140 cm. Zasłona idealnie sprawdzi się w przypadku okna tarasowego lub ściany z wyjściem na balkon. Możesz powiesić ją prosto po ubu stronach okna lub zdecydować się na ozdobne podpięcie.

Nowoczesny materiał poliester sprawia, że zasłona Adore w kolorze beżowym jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości oraz posiada niewielką wagę 0,95 kg. Zasłona została wyposażona w wykończone metalem dziurki, przez które z łatwością przełożysz drążek karnisza.

Zasłona Adore stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz postawić na jasne, monokolorystyczne wnętrze lub powiesić ją na tle ciemniejszej ściany. Taka dekoracja okna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania