Zasłona Amaro – efektowna i stylowa

Zastanawiasz się jak odmienić wnętrze swojego salonu lub sypialni? Zasłona Amaro w kolorze zielonymto stylowa propozycja, która nada designerskiego charakteru każdemu pomieszczeniu. Morska kolorystyka prezentuje się bardzo efektownie, a równocześnie zapewnia optymalny poziom zaciemnienia.

Zasłona Amaro zielona posiada 250 cm długości × 135 cm szerokości. To dobry wybór zarówno w przypadku pomieszczeń o standardowej wymości, jak i wyższych wnętrz. Zasłona świetnie sprawdzi się w przypadku okien balkonowych lub tarasowych. Możesz upiąć ją na prosto lub postawić na ozdobne podpięcie.

Łatwy montaż zapewniają specjalne metalowe kółeczka na karnisz oraz niewielka waga poliestrowego materiału. Tkanina nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest łatwa do utrzymania w czystości. Zasłonę możesz wygodnie uprać w pralce.

Ciemnoniebieska kolorystyka nadaje wnętrzu wytworności i sprawia, że cała aranżacja zyskuje na elegancji. Zasłona Amaro sprawdzi się we wnętrzach w stylu vintage, boho, skandynawskim lub loftowym.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania