Zasłona Hazel – elegancka i stylowa

Szukasz eleganckiej zasłony do salonu lub sypialni? Zasłona Hazel łączy atuty wynikające z modnego designu oraz praktycznego koloru, który gwarantuje dobre zaciemnienie nawet w słoneczne dni. Dekoracyjne srebrne przeszycia sprawiają, że mimo czarnej barwy, zasłona prezentuje się lekko.

Szlachetna kolorystyka w połączeniu z subtelnym srebrnym dekorem sprawiają, że zasłona Hazel sprawdzi się w różnych aranżacjach. To dobry wybór do nowoczesnego wnętrza oraz pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu. Zasłona posiada metaliczne kółka, dzięki czemu z łatwością nałożysz ją na karnisz.

Zasłona Hazel czarna ma 250 cm długości i 140 cm szerokości. Takie wymiary idealnie sprawdzą się w przypadku okien tarasowych lub ściany, na której znajduje się wyjście na balkon. Najlepiej wygląda, gdy zostaje upięta po obu stronach okna. Możesz także puścić ją prosto.

Nowoczesny materiał typu poliester sprawia, że zasłona Hazel jest wyjątkowo prosta do utrzymania w czystości. Wystarczy, że upierzesz ją w pralce, aby cieszyć się nienaganną czystością i wyglądem materiału.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania