Zasłona Hazel różowa – nie tylko do sypialni!

Zasłona Hazel różowa to stylowy wybór do nowoczesnego wnętrza. Lekko złamany kolor sprawia, że zasłony z jednej strony wprowadzą przytulny klimat, z drugiej dobrze sprawdzą się również w surowych aranżacjach. To dobry wybór do sypialni, gabinetu lub salonu i jadalni.

Różowo–szara kolorystyka w połączeniu z metalicznym dekorem sprawiają, że zasłona prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Jasna tkanina odbija światło i optycznie powiększa wnękę okienną. Specjalne kółeczka w metalowych obramieniach, pozwolą Ci wygodnie zawiesić zasłonę na karniszu.

Zasłona Hazel różowa posiada długość 250 cm, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również w wyższym pomieszczeniu. 140 cm szerokości sprawia, że zasłonisz nią również podwójne okno. Zasłona najlepiej prezentować się będzie jednak w duecie – rozwieszona symetrycznie po obu stronach okna.

Nowoczesny materiał typu poliester sprawia, że zasłona Hazel jest niezwykle lekka. Jej waga to 0,95 kg. Tkanina nie przyciąga kurzu i jest łatwa do utrzymania w czystości. Zasłonę możesz prać w pralce.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania