Zasłona Julia – Twój sposób na modną aranżację okna!

Szukasz pomysłu na modną aranżację okna? Zasłona Julia w kolorze srebrnym zachwyca kolorystyką, lekkością i nowoczesnym wzornictwem. Możesz powiesić ją po obu stronach okna lub postawić na pojedynczy prosty zwis. W każdym wariancie Twoje pomieszczenie zyska stylowego i nowoczesnego charakteru.

To, co wyróżnia zasłonę Julia to oryginalny kolor srebrnego materiału. Na gładkim, lekko połyskującym tle znajdują się ozdobne geometryczne printy o kształcie wachlarzy. Tkanina o wymiarach 140 × 250 cm świetnie sprawdzi się w przypadku okien balkonowych lub tarasowych.

Zasłona Julia srebrna została wykonana w całości z poliestru. Materiał nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest także bardzo praktyczny. Zasłona nie przyciąga kurzu oraz jest łatwa do utrzymania w czystości. Niewielka waga 0,95 pozwala na montaż na każdym rodzaju ściany.

Nowoczesna kolorystyka i delikatny wzór sprawiają, że zasłona Julia prezentuje się niezwykle lekko. Materiał rozjaśni pomieszczenie, a równocześnie zapewni Ci odpowiednią prywatność.