Zasłona Parisa niebieska – efektowna i nowoczesna

Ciemnoniebieski to kolor, który stał się jednym z najciekawszych trendów wnętrzarskich ostatnich sezonów. Głęboka i szlachetna barwa chętnie wybierana jest jako tapicerka mebli lub…kolor zasłon! Ciemna barwa doda Twojemu wnętrzu elegancji oraz zapewni Ci odpowiednie zaciemnienie.

Gładka tkanina posiada klasyczne wymiary 270 cm długości i 135 cm szerokości, dzięki czemu sprawdzi się w większości pomieszczeń. Zasłona Parisa szczególnie dobrze prezentować się będzie jako oprawa okna balkonowego lub tarasowego. Specjalna taśma marszcząca pozwoli Ci nadać tkaninie pożądany wygląd.

Zasłona Parisa niebieska wyróżnia się niewielką wagą 0,95 cm oraz łatwym sposobem montażu. Tkanina posiada specjalny tunel, dzięki któremu z łatwością umieścisz ją na karniszu drążkowym. Poliestrowy materiał jest łatwy do utrzymania w czystości i nadaje się do prania w pralce.

Zasłona Parisa niebieska to sposób na efektowną aranżację okna. Oryginalny i elegancko kolor świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.