Zasłona Parisa – klasyczna i uniwersalna

Szukasz pomysłu na aranżację okna? Zasłona Parisa w kolorze beżowymcharakteryzuje się uniwersalną kolorystyką oraz klasycznym wyglądem. Jasny, gładki materiał optycznie powiększa okno oraz rozjaśnia pomieszczenie. Lekki materiał posiada ozdobne marszczenia oraz jest łatwy do utrzymania w czystości.

Zasłona Parisa beżowa stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz wykorzystać ją w klasycznym jasnym wnętrzu lub ocieplić nowoczesną aranżację. Wymiary 270 × 135 cm sprawiają, że zasłona pasuje do każdego pomieszczenia, szczególnie gdy są w nim okna tarasowe lub balkonowe.

Poliestrowy materiał waży zaledwie 0,95 kg. Za łatwość montażu odpowiada specjalny tunel taśmowy, dzięki któremu łatwo umieścisz tkaninę na karniszu drążkowym. Nowoczesny materiał jest łatwy do utrzymania w czystości oraz nadaje się do prania w pralce.

Beżowa zasłona Parisa to efektowny i uniwersalny wybór do każdego wnętrza. Efektowne marszczenia nadają elegancji, a neutralna barwa sprawia, że zasłona dobrze prezentuje się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach.

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania