Zasłona Parisa – elegancki wybór do Twojego salonu

Zasłona Parisa łączy klasyczny kształt z nowoczesną kolorystyką. To dobry wybór do salonu, jadalni lub stylowego gabinetu. Lekki materiał i imponująca długość 270 cm sprawiają, że zasłona świetnie prezentuje się jako dekoracja okien balkonowych.

Zasłona Parisa w kolorze srebrnym zachwyca elegancją oraz uniwersalną kolorystyką. Takie połączenie sprawia, że tkanina daje szerokie możliwości aranżacyjne. Zasłona świetnie prezentować się będzie w nowoczesnych, monochromatycznych wnętrzach oraz doda charakteru klasycznym wnętrzom.

Materiał o wymiarach 270 × 135 cm został wyposażony w metaliczne kółeczka, dzięki którym wygodnie zawiesisz zasłonę na karniszu. Niewielka waga 0,95 cm sprawia, że zasłona nie obciąża ściany i nadaje się do każdego typu zabudowy.

Nowoczesna tkanina typu poliester jest łatwa do utrzymania w czystości i nadaje się do prania w pralce. Zasłona Parisa w kolorze srebrnymto praktyczny i elegancki wybór do Twojego wnętrza. Dekorację możesz uzupełnić o drugi model z tej samej serii.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania