Zasłona Parisa niebiska – elegancka i stylowa

Szukasz stylowej zasłony do swojego wnętrza? Zasłona Parisa wyróżnia się głębokim i szlachetnym kolorem oraz zdumiewającą lekkością. Ciemnoniebieski materiał nada elegancji każdemu pomieszczeniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Poliestrowa zasłona Parisa niebieska wyróżnia się szlachetną kolorystyką oraz wyjątkową długością 270 cm, dzięki czemu model sprawdzi się także w przypadku wyższych pomieszczeń. Ciemna kolorystyka zapewnia prywatność oraz dobre zaciemnienie również w środku dnia.

Zasłona Parisa niebieska będzie dobrym wyborem do okna tarasowego lub ściany z wyjściem na balkon. Najlepiej, gdy postawisz na duet i powiesisz dwie zasłony po obu stronach okna. Tkanina dobrze prezentuje się zarówno w swobodnym zwisie, jak i ozdobnym upięciu.

Specjalne metalowe kółeczka sprawiają, że montaż zasłony jest niezwykle prosty. Niewielka waga 0,95 kg powoduje, że zasłona nadaje się do każdego typu ściany. Poliestrowa tkanina jest łatwa do utrzymania w czystości.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania