Kolorowy budzik do pokoju dziecięcego, zacznij naukę zegara na bajkowej tarczy!

  • Zasilanie baterią AA: Zegar jest zasilany jedną baterią AA, co sprawia, że jest łatwy w obsłudze i nie wymaga skomplikowanych podłączeń. Wykonany z bezpiecznego tworzywa sztucznego, jest odporny na ewentualne upadki, co czyni go idealnym wyborem dla dzieci.
  • Kreatywne wzory na tarczy: Dostępne są cztery wersje kolorystyczne z różnymi motywami zwierząt: czarna z uroczą zebrą, szara z inspirującym napisem "You rule", niebieska z sympatycznym misiem koala oraz czerwona z radosnym krokodylem. Każdy zegar ma unikalny design, który ożywi dziecięcy pokój.
  • Głośny budzik i łatwa obsługa: Dzięki funkcji głośnego budzika, zegar SAFARI gwarantuje skuteczne wstawanie rano, a jasne oznaczenia na tarczy ułatwiają naukę odczytywania godzin. Jest to idealne narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać umiejętność samodzielnej organizacji czasu.
  • Wprowadzenie kolorowego akcentu: Zegar SAFARI nie tylko spełnia funkcję praktycznego budzika, ale również stanowi estetyczny element dekoracyjny w dziecięcym pokoju. Jego kolorowe wzory i atrakcyjny design dodadzą radości i ożywienia do wnętrza, tworząc przyjemne miejsce do zabawy i nauki.
  • Spokojny sen bez telefonu: Korzystanie z tradycyjnego budzika pozwala uniknąć trzymania telefonu przy łóżku na noc, co przyczynia się do zdrowszego i spokojniejszego snu. Takie rozwiązanie pozwala utrzymać dystans od ekranu przed snem i zaraz po przebudzeniu.
Wymiary
Średnica 12,1 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania