Chcesz cieszyć się komfortową sypialnią? Nie możesz zdecydować się na konkretne łóżko, a może masz problem z doborem poszczególnych elementów, by móc swobodnie ułożyć się do snu? Możesz wybrać zestaw Mala 120, na który składa się łóżko Mala 120 cm, wkład oraz materac Marfik.

Zacznijmy od podstaw. Nowoczesne łóżko o wymiarach 120x200 wyróżnia się wysokim wezgłowiem ozdobionym wciągami. To ono przyciąga spojrzenia, ale pełni też praktyczne funkcje - jest komfortowym podparciem dla pleców podczas wieczornej lektury oraz zabezpieczeniem poduszki przed spadaniem, a ściany przed zabrudzeniem.

Korpus stanowi idealną oprawę dla stelaża – wkładu, składającego się z 21 listewek z litego drewna. Umieszczone co 3,5 cm stanowią odpowiednie podparcie dla materaca. Utrzymują obciążenie 100 kg, więc idealnie sprawdzą zarówno dla nastolatka, jak i osoby dorosłej.

Całość stanowi jedynie podstawę pod materac Marfik, dzięki któremu spokojnie i komfortowo prześpisz noc. Odpowiada za to jednorodna powierzchnia wypełniona sprężynami bonell oraz pianką z atestem higienicznym. Materac o średnim stopniu twardości (H2) będzie optymalnym podparciem dla całego ciała.

Jeżeli chcesz jednym kliknięciem zakupić wszystkie te elementy, to kup zestaw do sypialni Mala 120, który będzie bazą komfortowej przestrzeni. Jego uniwersalna kolorystyka i uniwersalna stylistyka sprawdzi się w każdej aranżacji.

 

W skład zestawu wchodzi:


JL251-LO-MALA-120X200-G2-INARI_91
D15-WKL120/L21-BK
L07-MATERAC-MARFIK_120-MAT01
Mala - wymiary
Długość 213 cm
Szerokość 128 cm
Wysokość 102 cm
Waga 74.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 120 cm