Industrialne regulowane lampy ścienne. Lampy ścienne, które idealnie łączą styl glamour ze stylem industrialnym to wspaniałe ozdoby do każdego rodzaju wnętrz. Ich metalowy klosz w kształcie diamentu pozwala na ekspozycję żarówki dekoracyjnej, dzięki swej otwartej budowie. Łatwy w użyciu mechanizm obrotowy umożliwia indywidualne pozycjonowanie źródła światła w celu odpowiedniego oświetlenia wybranych elementów wnętrza.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa spot
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Srebrny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Klatka
Gwint żarówki: Max. 40W
Liczba żarówek: 2

Wymiary:

Głębokość: 11 cm
Szerokość: 11 cm
Wysokość: 17 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 2 x Lampa ścienna, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Regulacja klosza, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Wykończenie na wysoki połysk, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Wysoka jakość wykonania

Montaż: Częściowo zmontowany. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 11 cm
Głębokość 11 cm
Średnica 11 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania