Komplet 2 przyciągających wzrok kinkietów w kolorze miedzi. Lampy ścienne inspirowane stylem industrialnym to idealny dodatek do każdego nowoczesnego lub minimalistycznego wnętrza. Solidna metalowa konstrukcja oraz regulowane klosze sprawiają, że są niezwykle wygodne w użytkowaniu i czyszczeniu. Dzięki otwartej strukturze kloszy lampy pozwalają na ekspozycję żarówek dekoracyjnych i pięknie uwydatniają elementy dekoracji wnętrza.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa spot
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Miedziany
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Klatka
Gwint żarówki: 20W
Liczba żarówek: 2

Wymiary:

Głębokość: 17 cm
Szerokość: 8 cm
Wysokość: 8 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 2 x Lampa ścienna, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Ciekawe efekty świetlne dzięki otwartej konstrukcji klosza, Regulacja klosza, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Nowoczesny design, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Stabilne mocowanie

Montaż: Częściowo zmontowany. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 17 cm
Głębokość 17 cm
Średnica 8 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania