Zestaw kawowy Almaro - codzienny i okolicznościowy serwis do kawy

Jeżeli szukasz zestawu do serwowania kawy, który idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień jak i podczas większych przyjęć to mamy coś dla Ciebie. Minimalistyczny a zarazem niezwykle elegancki serwis kawowy Almaro to uniwersalna propozycja dla kogoś kto nie ma miejsca na 2 różne zestawy. Do wyprodukowania tego zestawu została użyta szlachetna i wytrzymałą porcelana kostna, dzięki której serwis posłuży Ci przez lata.

Filiżanki i spodki są pięknego białego koloru o ciepłej barwie. Z łatwością dobierzesz do nich inne elementy zastawy takie jak cukiernica. Filiżanki o pojemności 200 ml to idealna pojemność na jedną porcję kawy. Większa pojemność może wprowadzić w zakłopotanie Twoich gości, kiedy nie mogą już więcej wypić a nie chcą zostawić połowy filiżanki. Średnica spodka wynosi 14 cm, to na nim możemy odstawić łyżeczkę lub torebkę po herbacie. Możemy też na nim ułożyć gościom po małym ciasteczku do kawy. Średnica filiżanki wynosi: 7,7cm a jej wysokość 7,5cm.

Serwis do kawy to coś co przyda się w każdym domu, dlatego jest też świetnym pomysłem na prezent. Dzięki bardzo uniwersalnej formie i kolorowi, bez zbędnych zdobień, możesz mieć pewność że będzie to trafiony prezent praktycznie do każdego nowoczesnego mieszkania.

Wymiary
Pojemność 200ml
Waga 1.78 kg
Do pobrania