Zestaw balkonowy Alice – baza wystroju balkonu

Przyszła wiosna, a wraz z nią pierwsze ciepłe dni? Celebruj je i korzystaj ze słonecznej pogody – może na balkonie? Idealne miejsce do relaksu stworzysz za pomocą zestawu balkonowego Alice. W jego skład wchodzą dwa składane krzesła oraz niewielki stolik, dzięki czemu zmieści się nawet na niewielkiej przestrzeni.

Prosty design oraz funkcjonalność to recepta na udaną aranżację tarasu czy balkonu, na którym pierwsze skrzypce powinny grać zachwycające kwiaty i rośliny. Martwisz się, że nie masz dostatecznej przestrzeni? Nic bardziej mylnego. Składany stolik z kwadratowym blatem (65 cm) oraz dwa składane krzesła możesz rozłożyć, gdy zechcesz spędzić czas na zewnątrz, a później złożyć i ustawić w kącie. Wówczas zyskasz miejsce na suszarkę z praniem.

Ten zestaw z drewna akacjowego możesz postawić we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Jego brązowa kolorystyka sprawdzi się w towarzystwie donic ogrodowych i kwiatów.

Pod ścianą, a może w centralnym miejscu na balkonie? Niezależnie od tego gdzie postawisz zestaw mebli na balkon Alice, wszędzie sprawdzi się idealnie. Dzięki niemu zyskasz dodatkowe miejsce do rozkoszowania się promieniami słońca, tylko pamiętaj o filtrze UV!

 

Cechy szczególne mebla:
• Zestaw balkonowy
• Stolik kwadratowy,składany - 65x65x74 cm
• 2 x krzesła składane - 55x40x81 cm
• Meble wykonane z drewna akacjowego
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
Alice - wymiary
Głębokość 65 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 74 cm
Waga 16 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Kształt kwadratowy
Materiał drewno
Możliwość rozkładania nie