Zestaw dekoracji: mini choinki - do stroika lub makiety zimowego miasta

Tobie także marzą się białe święta? Nie musisz oglądać się na pogodę, która w ostatnich latach niestety była bardzo kapryśna. Tak magiczny klimat wprowadzą do Twojego domu odpowiednie dekoracje. Przykładem jest zestaw miniaturowych choinek. Możesz wykonać z nimi stroik lub trochę bardziej zaszaleć i wybudować złożoną z wielu elementów Świąteczną Krainę z domkami, straganami, a nawet food truckami.

Na zestaw dekoracji składa się 13 mini choinek o różnym kształcie i wielkości. Pod względem wizualnym bardzo przypominają te, które mijasz podczas zimowych spacerów. Mają tylko dużo mniejszy rozmiar. Najwyższy element mierzy 21 cm, natomiast najniższy – tylko 4 cm. Taka rozpiętość zwiększa możliwości, jeśli chodzi o ich aranżację. Miniaturowe drzewka iglaste wykonane są z tworzywa. Jego dobra jakość stanowi gwarancję, że posłużą Ci dłużej, niż tylko przez jeden sezon.

W tworzenie Świątecznej Krainy może zaangażować się cała Twoja rodzina. Dobieranie kolejnych elementów, zmienianie ich układu – takie działania dostarczą dużo frajdy najmłodszym, a dorosłym przypomną czasy, gdy z ogromną niecierpliwością oczekiwali na nadejście świąt Bożego Narodzenia.

Wymiary
Szerokość 3-8 cm
Wysokość 4-21 cm
Waga 0.174 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród