Zestaw dekoracji: mini drzewka - poczuj magię świąt

Tęsknisz za spacerami odbywanymi zimową porą po lesie zasypanym białym puchem? Komplet miniaturowych drzewek przywoła u Ciebie wspomnienia mroźnych i śnieżnych zim, które stanowią wymarzoną scenerię dla świąt Bożego Narodzenia. Proponowane figurki pozwolą Ci stworzyć nie tyle las, ile kameralny, bardzo urokliwy park. Możesz oczywiście dobrać do nich inne ozdoby z kolekcji Świąteczna Kraina. Wtedy uda Ci się zorganizować bardziej okazałą kompozycję.

Zestaw dekoracji składa się z 9 mini drzewek o różnej wielkości oraz formie. Wysokość najmniejszego elementu wynosi 4,5 cm, zaś największego aż 23 cm. Wykonane są z tworzywa, które przekłada się na ich trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Znajdziesz wśród nich niskie, krągłe iglaki, jak również drzewo liściaste z nagimi gałęziami (jak to w czasie zimy).

Wszystkie miniaturowe drzewka z zestawu są ośnieżone. Niby drobiazg, a cieszy oko. Dzięki tak dużej dbałości o szczegóły, uda Ci się stworzyć miniaturowe miasteczko lub chociażby pojedynczą scenkę, która będzie urzekała swoim realizmem. Trudno o bardziej oryginalną i klimatyczną dekorację domu na święta.

Wymiary
Szerokość 4-9 cm
Wysokość 5-22 cm
Waga 0.238 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród