Zestaw 4 mini latarenek dekoracyjnych - świąteczny blask w Twoim domu

Chcesz w tym roku oryginalnie przystroić swój dom na święta? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Jak Ci się podoba pomysł stworzenia w salonie Świątecznej Krainy złożonej z maleńkich figurek wiernie naśladujących wygląd oryginałów? Zestaw 4 mini latarenek dekoracyjnych pomoże Ci rozświetlić ulicę, po której sunie odśnieżarka. W ich sąsiedztwie możesz ustawić kilka drzewek, domek oraz kolędującą tuż przy nim rodzinę. Jedyne ograniczenie stanowi Twoja wyobraźnia.

Mini lampy uliczne wykonane są z plastiku w kolorze czarnym. W ich stylistyce można wyczuć nutkę retro, dzięki czemu stworzona z nimi dekoracja będzie bardzo klimatyczna. Atutem figurek jest duża dbałość o detal oraz konsekwencja w prowadzeniu tematu. Każda lampa jest ozdobiona bożonarodzeniowym wieńcem, więc nie ma wątpliwości, że to dekoracja na święta.

Miniaturowe latarenki możesz ustawić wraz z innymi elementami przystrojenia na stoliku kawowym. Planujesz nieco mniejszą kompozycję? Na podstawę dla niej możesz przeznaczyć szykowną metalową tacę lub nieco rustykalny plaster drewna. Wszystko zależy od tego, w jakiej estetyce zachowany jest Twój pokój dzienny.

Wymiary
Szerokość 2,5 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.058 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród