Zestaw obiadowy VALENTINA - nie czekaj na wyjątkowe okazje

Trudno wyobrazić sobie życie bez porządnego setu porcelany. Na szczęście jest elegancki zestaw talerzy obiadowych VALENTINA. To zastawa na specjalne okazje, ale też na co dzień, jeśli chcesz sprawić, by nawet codzienny posiłek stał się wyjątkowy!

Zestaw obiadowy VALENTINA to kompletna zastawa dla sześciu osób. Znajdziesz w nim 6 talerzy obiadowych o średnicy 25 cm, 6 talerzy głębokich o średnicy 21 cm oraz 6 talerzyków deserowych o średnicy 20 cm. Talerze uzupełniają filiżanki wraz ze spodeczkami - w sam raz na poobiednią kawę! Wszystkie elementy występują w kolorze Ă©cru, a złocone ranty sprawią, że nakryty przez Ciebie stół będzie wyglądał iście po królewsku. To perfekcyjna propozycja na prezent, ale warto mieć go również na własny użytek: na przykład kiedy pojawią się niezapowiedziani goście.

Zestaw talerzy obiadowych VALENTINA dzięki wykorzystaniu porcelany New Bone China jest wyjątkowo wytrzymały. Z dużym prawdopodobieństwem posłuży Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat! Pamiętaj o tym, że porcelana, chociaż trwała i wytrzymała, nie nadaje się do mycia w zmywarce oraz do używania w mikrofalówce. Złoty rant mógłby przy tym ucierpieć.