Zestaw obiadowy Umi 12 el. – obiad w turkusowym kolorze

Zwróć uwagę: towar będzie pakowany w opakowanie zastępcze.


Ożyw aranżację jadalni za pomocą kolorowej zastawy! Turkusowy zestaw obiadowy Umi wprowadzi domowników w sielski, wakacyjny klimat. Teraz przygotowane przez Ciebie dania będą wyglądać jeszcze apetyczniej, stając się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

W skład kompletu wchodzi 12 elementów:
- 4 talerze obiadowe o średnicy 27 cm,
- 4 talerze głębokie o średnicy 17 cm i pojemności 600 ml,
- 4 talerze deserowe o średnicy 21 cm.

Zestaw obiadowy Umi został wykonany z praktycznej, a przy tym dekoracyjnej kamionki, więc sprawdza się nie tylko na specjalne okazje, lecz także na co dzień. Kamionka cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i działanie temperatury, dlatego bez obaw możesz myć talerze w zmywarce i używać ich w kuchence mikrofalowej.

Turkusowy komplet talerzy dla czterech osób współgra z różnorodnymi kolorami – pasują do niego zarówno subtelne kompozycje z bielą, beżem lub pastelami, jak i zestawienia z dodatkiem złota czy energetycznych, wyrazistych barw.

Błękitna kolorystyka w połączeniu z nieregularnym, nieco rustykalnym kształtem kojarzy się z beztroskim wypoczynkiem na rajskiej wyspie. Idealnie dopełnisz ten klimat, łącząc komplet obiadowy Umi z motywami marynistycznymi czy egzotycznymi dekoracjami z trawy morskiej lub drewna.

Wymiary
Średnica 27/21/17 cm
Waga 10.5 kg
Do pobrania