Zestaw rękawic kuchennych RUDOLPHINO – świąteczne gadżety do Twojej kuchni

Jak możesz wprowadzić świąteczny klimat do kuchni? Często nie chcemy tam dodatkowych dekoracji, bo jest to miejsce ciasne, w którym łatwo o zabrudzenia. W takich sytuacjach warto przemycić świąteczne wzory na przedmiotach codziennego użytku. Dlatego też polecamy Ci zestaw rękawic kuchennych z bożonarodzeniowym wzorem.

Prezentujemy Ci rękawice kuchenne, w kolorze czerwono-szarym z uroczym świątecznym wzorem w renifery i gwiazdki. Produkt ten jest bardzo przydatny. Pomoże Ci w bożonarodzeniowych kuchennych rewolucjach, na przykład przy wyjmowaniu ciasta czy ryby z piekarnika. Dzięki nim na pewno się nie poparzysz.

Co ważne, te świąteczne rękawice nie tylko są piękne, ale też świetnie wykonane. Materiał, z którego je uszyto, to 100% bawełna. Co więcej, rękawice są bezpieczne w użytkowaniu.

Rękawice posiadają certyfikat CE, co oznacza, że spełniają wymagania UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Świetnie wpasują się w nowoczesną kuchnię urządzoną w szarym czy białym kolorze.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 18 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania