Antica zestaw sztućców 24 el. marki Gerlach – stalowa trwałość i styl

Czym byłaby nawet najbardziej elegancka zastawa bez odpowiednich sztućców? W końcu posiłek to nie tylko bogato zdobione talerze, a na szykownych serwetkach trzeba położyć odpowiednie narzędzia do jedzenia. Jesteś wymagającym klientem? Cenisz najwyższą jakość produktu i wygodę użytkowania? Zestaw sztućców Antica jest idealny do Twojego stołu.

Klasyczne wyżłobienia na trzonach nadadzą elegancji i zapewnią Tobie oraz Twoim gościom wygodę trzymania. Sztućce są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Nawet po latach będziesz cieszyć się ich szlachetnym kolorem i charakterystycznym blaskiem. Dzięki właściwościom kwasoodpornym, możesz spokojnie używać sztućców Gerlach do octu, cytryny lub produktów o dużej zawartości soli.

Komplet sztućców posiada świadectwo jakości Państwowego Zakładu Higieny, dzięki któremu zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa produktu. O wysokiej jakości zestawu świadczy sama jego marka. Wykonano go w polskim zakładzie Gerlach – przedsiębiorstwie, którego historia sięga 1760 roku.

https://www.brw.pl/katalog-produktow/produkt/13413,bieznik-40x140-dalia-popiel.html
Wymiary
Szerokość 4,8 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania