Strada SAG 614-78 - funkcjonalny, trwały i elegancki

Strada SAG 614-78 to estetyczny zlewozmywak jednokomorowy z praktycznym ociekaczem. Doskonale pasuje do kilku odmiennych stylów aranżacji, jak nowoczesny, klasyczny czy loftowy. Jego funkcjonalność sprawia, ze jest wartą rozważenia opcją dla kuchni zarówno prywatnej, jak i w miejscach żywienia zbiorowego.

Strada SAG 614-78 wykonany został z fragranitu. Jest to materiał, który cechuje doskonała wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a także temperatury i promieniowanie UV. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni nie gromadzą się na nim zabrudzenia i łatwo utrzymać go w czystości. Ociekacza możesz użyć do odsączania warzyw i owoców, a nawet potraktować jak dodatkowy blat roboczy.

Wymiary zlewozmywaka Strada SAG 614-78 to 780 × 435 mm, przy czym rozmiar samej komory wynosi 332 × 360 × 166 mm. Montaż ułatwiają dwa podfryzowane otwory, a codzienne użytkowanie korek automatyczny sterowany okrągłym pokrętłem. Model ten dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: beżowy, kamienny szary oraz onyks.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 16,6 cm
Szerokość 43,5 cm
Do pobrania