Centro CNG 611-78 TL (ociekacz z prawej strony, czarny mat) – zlewozmywak z klasą

Centro CNG 611-78 TL (ociekacz z prawej strony, czarny mat) to wysokiej jakości zlewozmywak doskonale wpisujący się w potrzeby współczesnych kuchni. Jest nie tylko praktyczny, ale również cechuje go wysoka estetyka, dzięki czemu ozdobi pomieszczenie i doda mu szyku. Jego design zachęca do umieszczania go w kuchniach o aranżacji nowoczesnej, klasycznej, loftowej oraz industrialnej.

Materiałem wykonania Centro CNG 611-78 TL jest fragranit. Powstał na bazie rozdrobnionego granitu i spoiwa akrylowego, co daje mu niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz obawiać się również zabrudzeń oraz odbarwień na skutek działania promieniowania UV. Ociekacz umożliwia postawienie suszarki lub odsączenie i odmrażanie produktów spożywczych.

Centro CNG 611-78 TL można zamontować na równi z blatem lub wbudować go w niego. Wymiary całkowite zlewozmywaka wynoszą 780 × 500 mm, a wymiary samej komory to 440 × 400 × 200 mm. Ma on elegancki kolor czarny mat, dzięki czemu wygląda estetycznie niezależnie od pozostałej zabudowy.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania