Urban UBG 611-78 XL – zlewozmywak w miejskim stylu

Urban UBG 611-78 XL to jednokomorowy zlewozmywak odwracalny. Można zamontować go na równi z blatem, dzięki czemu przy meblach w podobnym kolorze będzie się idealnie komponować z zabudową. Jeśli chodzi o stylistykę, idealnie pasuje do nowoczesnej, a także klasycznej, industrialnej i minimalistycznej. Można pomyśleć o nim również w kuchni skandynawskiej, gdzie dominuje ciemniejszy odcień drewna.

Urban UBG 611-78 XL wykonany został z fragranitu – dzięki czemu zachowuje swoją barwę przez cały okres użytkowania, jest także niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, zanieczyszczenia i wysokie temperatury. Praktyczny ociekacz umożliwia postawienie suszarki do naczyń, odsączanie owoców oraz rozmrażanie produktów spożywczych. Zlewozmywak wykorzystuje technologię Sanitized do zablokowania rozwoju zarazków.

Wymiary Urban UBG 611-78 XL to 780 × 500 mm. Sama komora to 490 × 425 × 220 mm. Taka wielkość pozwoli Ci bezproblemowo myć nawet duże naczynia. Zlewozmywak wyposażony jest w korek zatyczkowy Grey Line z sitkiem 3 ?”. Możesz nabyć go w wybranej wersji kolorystycznej: onyks, kamienny szary oraz czarny mat.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 22 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania