Zlewozmywak komorowy DAFNE – wybór do nowoczesnych wnętrz

Zlewozmywak komorowy DAFNE to model jednokomorowy z ociekaczem. Jest świetną propozycją do kuchni w aranżacjach w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym, a także skandynawskim. Doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, a dzięki zaokrąglonym kształtom pozwala na nadanie przytulności pomieszczeniu.

Zlewozmywak komorowy DAFNE został wyprodukowany z granitu, czyli jednego z najbardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Inwestując w niego, masz pewność długoletniej eksploatacji. W zestawie znajduje się syfon typu Space Saving, który pozwala na oszczędność miejsca pod zlewozmywakiem. Zastosowano tu korek automatyczny.

Zlewozmywak komorowy DAFNE dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: beżowej, czarnej i szarej. To gwarantuje możliwość dobrania optymalnej do aranżacji kuchni. Wymiary zlewozmywaka to 470 × 780 × 204 mm. Nadaje się do szafek 500 mm. Przygotowano tu fabrycznie wycięte otwory pod baterię, co znacznie ułatwia montaż.

DAFNE łączy sobie najwyższą jakość wykonania z estetyką wyglądu oraz praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Jego zakup to gwarancja satysfakcji na długie lata.

Wymiary
Głębokość 20,5 cm
Średnica 51 cm
Do pobrania