ETL 610 i – zlewozmywak gotowy na większe wyzwania

ETL 610 i to zlewozmywak z jedną, dużą komorą. Będzie praktyczną, funkcjonalną pomocą w każdej kuchni, niezależnie od tego, czy znajduje się ona w domu prywatnym czy też miejscu, w którym będzie intensywnie eksploatowana, np. restauracji czy stołówce. Zlewozmywak jest wpuszczany w blat, zaś jeśli chodzi o estetykę, sprawdzi się w kuchniach o aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, skandynawskiej oraz loftowej.

ETL 610 i wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten znany jest ze swojej odporności na korozję, zmiany temperatur, promieniowanie UV (dzięki czemu nie traci koloru), uszkodzenia mechaniczne. Jest również łatwy do utrzymania w czystości – nie przywierają do niego zabrudzenia. ETL 610 i ma wymiary wynoszące 435 × 455 mm, a sama komora to 360 × 355 × 140 mm. Bez problemu umyjesz w niej większe garnki.

Zlewozmywak ma kolor stal szlachetna len. Dzięki temu prezentuje się estetycznie niezależnie od otoczenia. W zestawie z nim otrzymujesz praktyczny gumowy korek zatyczkowy z sitkiem 1 ?”.

Wymiary
Długość 43,5 cm
Głębokość 14 cm
Szerokość 45,5 cm
Do pobrania