ETL 614i Nova – zlewozmywak z materiałów najwyższej jakości

ETL 614i Nova to jednokomorowy zmywak, który sprawdzi się w różnych miejscach – od mieszkania prywatnego, poprzez pomieszczenia socjalne w biurowcach, kończąc na pubach i szpitalach. Stylistycznie pasuje do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, a nawet loftowych i industrialnych. Jest to model odwracalny, czyli komora może znajdować się w nim po lewej lub prawej stronie.

ETL 614i Nova wykonany został ze stali szlachetnej. Dzięki temu cechuje go duża odporność na wilgoć, promieniowanie UV, wysokie temperatury, plamy, a także uszkodzenia mechaniczne, jak zarysowania. Gwarantuje to jego długotrwałą eksploatację bez żadnych widocznych śladów zużycia. Jest to model przeznaczony do wpuszczania w blat – przewidziano możliwość wykonania zarówno otworów podfryzowanych, jak i dodatkowych.

ETL 614i Nova ma wymiary ogólne 780 × 435 mm, a wymiar komory to 360 × 355 × 140 mm. Jego kolor to stal szlachetna len. Na wyposażeniu znajduje się przeznaczony do niego korek manualny z sitkiem 3 ?”. Jego duży ociekacz może służyć za blat roboczy.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 14 cm
Szerokość 43,5 cm
Do pobrania