Zlewozmywak Faro –  jednokomorowy i z ociekaczem

Można wyobrazić sobie kuchnię bez ekspresu do kawy, bez gofrownicy czy tostera, ale nie może w niej zabraknąć praktycznego zlewozmywaka Faro. Odpowiednio dobrany pomoże uporać się z codziennymi obowiązkami. To miejsce, w którym nie tylko opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron, ale też pozmywasz po posiłku.

Mimo niewielkich rozmiarów, zlewozmywak ze stali nierdzewnej ma wiele atutów. Jednym z nich jest wymiar 77 x 50 x 19 cm, w którym mieści się 1 przegroda i ociekacz. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie masz też dedykowany syfon.

Jednokomorowy zlewozmywak możesz zamontować w dużej i niewielkiej kuchni. Ten model ma prostokątny kształt, ale w ofercie znajdziesz również jego owalny odpowiednik. Tym, co go wyróżnia jest gładka powierzchnia. W ofercie mamy również ten sam model z widoczną fakturą.

Zlewozmywak Faro sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz miejsca do przepłukania warzyw i owoców oraz umycia większych talerzy i garnków. W naszej ofercie znajdziesz pasujące do niego baterie zlewozmywakowe.