Onda OLN 611-63 – zlewozmywak na lata

Onda OLN 611-63 to zlewozmywak jednokomorowy, który doskonale nada się do mniejszych kuchni w domach prywatnych raz innych miejscach. Ma uniwersalny design, dzięki czemu doskonale pasuje do każdej aranżacji. Materiał jego wykonania sprawia, że jest on inwestycją na długie lata nawet bardzo intensywnego użytkowania.

Onda OLN 611-63 wykonany został ze stali szlachetnej. Jest to materiał całkowicie odporny na korozję, wpływ temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto łatwo utrzymać go w czystości, gdyż nie przywiera do niego brud. Ociekacz umożliwia nie tylko trzymanie suszarki z naczyniami czy odsączania warzyw i owoców, ale może być również wykorzystywany w charakterze blatu roboczego.

Onda OLN 611-63 ma wymiary wynoszące 635 × 500 mm, przy czym sama komora to 345 × 395 x160 mm. Znajduje się w niej otwór odpływowy do którego pasuje korek zatyczkowy z sitkiem 3 ?”. Ten zlewozmywak dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: stal szlachetna gładka oraz stal szlachetna len. Oba są równie estetyczne.