Centro CNG 611-78 TL (ociekacz z lewej strony, kamienny szary) – nowoczesny zlewozmywak do Twojej kuchni

Centro CNG 611-78 TL (ociekacz z lewej strony, kamienny szary) to zlewozmywak, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wygoda, solidność oraz estetyka. Został wykonany z najlepszych materiałów oraz jest wyposażony w rozwiązania znacznie usprawniające codzienne użytkowanie. Pod względem designu wpisuje się idealnie w aranżacje nowoczesne, klasyczne, loftowe i minimalistyczne.

Centro CNG 611-78 TL powstał z fragranitu. Ten nowoczesny materiał to połączenie rozdrobnionego granitu i spoiwa akrylowego. W efekcie jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, plamy, wpływ temperatur oraz promieniowania UV. Można zamontować go na dwa sposoby: pod blatem lub na równo z blatem. W obu pomaga system montażu Fast Fix.

Centro CNG 611-78 TL ma z lewej strony praktyczny ociekacz. Ponieważ do produkcji zlewozmywaka użyto technologii Sanitized, eliminowane są drobnoustroje i można tam bezpiecznie rozmrażać mięso czy odsączać warzywa.

Wymiary tego modelu to 780 × 500 mm. Komora to 440 × 400 × 200 mm. Dzięki temu rozmiarowi można myć w niej swobodnie duże naczynia. Zlewozmywak Centro ma kolor kamienny szary.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania