Orion OID 611-62 – estetyka i funkcjonalność na najwyższym poziomie

Orion OID 611-62 to jednokomorowy zlewozmywak wykonany z niezwykle solidnego materiału. Sprawdzi się w każdej kuchni, a swoim stylem najlepiej wkomponuje się w aranżację nowoczesną, klasyczną, minimalistyczną oraz loftową. Zwraca uwagę jego eleganckie wykończenie, które dodaje estetyki całemu pomieszczeniu.

Orion OID 611-62 jest modelem wykonanym z tectonitu. Jest to niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę materiał. Z biegiem czasu nie ulega odbarwieniom - dlatego zawsze zachowuje świeży wygląd. Ponadto łatwo utrzymać go w idealnej czystości. Zaletą jest załączony korek automatyczny. Dzięki niemu można zamykać i otwierać zawór odpływowy bez konieczności wkładania ręki do komory.

Orion OID 611-62 ma wymiary całkowite wynoszące 620 × 500 mm, a rozmiar samej komory to 350 × 430 × 180 mm. Przelew został wkomponowany w obudowę, dzięki czemu jest estetycznie zamaskowany. Zlewozmywak jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru: onyks, biały polarny, orzechowy oraz kamienny szary. Dzięki temu dobierzesz najlepszą barwę do swojej kuchni.

Wymiary
Długość 62 cm
Głębokość 18 cm
Szerokość 50 cm
Waga 6.15 kg
Do pobrania