Sirius S2D 611-62 – zlewozmywak odwracalny z automatycznym korkiem

Sirius S2D 611-62 to jednokomorowy zlewozmywak wyposażony w ociekacz. Jest nie tylko rzeczą potrzebną w każdej kuchni, ale również jej estetyczną ozdobą. Wykonanie oraz kolorystyka sprawiają, że świetnie komponuje się z aranżacją nowoczesną, minimalistyczną, klasyczną, a także loftową i industrialną.

Sirius S2D 611-62 wykonany został z Tectonite – materiału przypominającego granit i równie jak on odpornego na uszkodzenia mechaniczne, odkształcanie, a także wysokie temperatury. Jednak jest znacznie lżejszy od granitu. Ponadto niewidoczna powłoka chroni jego powierzchnię przed utratą koloru spowodowanego na skutek działania promieniowania UV. Zastosowany system montażu Fast Fix znacznie przyśpiesza umieszczenie zlewozmywaka w miejscu docelowym.

Sirius S2D 611-62 ma wymiary zewnętrzne wynoszące 620 × 500 mm, natomiast rozmiar komory to 343 × 432 × 200 mm. Model ten dostępny jest w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych: onyks oraz kamień szary. W skład zestawu wchodzi korek automatyczny 3 ?”, sterowany okrągłym pokrętłem.

Wymiary
Długość 62 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania