Sirius S2D 611-78 - prostokątny zlewozmywak w minimalistycznym stylu

Sirius S2D 611-78 to jednokomorowy zlewozmywak z praktycznym ociekaczem. Będzie doskonale nadawał się nawet do bardzo intensywnej eksploatacji zarówno w domu, jak i miejscu żywienia zbiorowego. Wszędzie da praktyczne zastosowanie, będąc zarazem ozdobą. Pasuje do minimalistycznej aranżacji wnętrz, sprawdzi się również w nowoczesnej, klasycznej, loftowej oraz industrialnej.

Materiałem wykonania S2D 611-78 jest Tectonite. Powstał z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Doskonale imituje granit i jest w takim samym stopniu odporny na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz odkształcanie. Dodatkowo pokryto go niewidoczną powłoką, chroniącą przed odbarwieniami na skutek promieniowania UV.

Sirius S2D 611-78 ma wymiary zewnętrzne wynoszące 780 × 500 mm. Sama komora to 350 × 432 × 200 mm. Znajduje się w niej sterowany okrągłym pokrętłem korek automatyczny 3 ?”. Zlewozmywak dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: onyks oraz kamień szary. Łatwy montaż tego modelu umożliwia zastosowanie systemu montażu Fast Fix.

?
Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania