Bliss BSG 611-62 – nowoczesność w Twojej kuchni

Bliss BSG 611-62 to jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem. Został wykonany z doskonałej jakości materiałów, co w połączeniu z zastosowaniem praktycznych technologii sprawia, że stanowi doskonały wybór do każdej kuchni – w domu prywatnym, jak i zakładzie żywienia zbiorowego. Pod względem estetyki wpisuje się doskonale w aranżacje nowoczesne, klasyczne, loftowe i industrialne.

Zlewozmywak Bliss BSG 611-62 wykonano z fragranitu. Ten nowoczesny materiał ma cechy podobne do granitu – wysoką odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia, wysokie temperatury oraz odbarwiające promieniowanie UV. Zastosowana w nim technologia Sanitized sprawia, że na jego powierzchni nie rozwijają się drobnoustroje. Wyposażono go w sterowany pokrętłem, praktyczny korek automatyczny.

Bliss BSG 611-62 ma wymiary zewnętrzne wynoszące 620 × 435 mm. Komora to 340 × 355 × 200 mm, co umożliwia mycie naczyń o większych gabarytach. Ociekacz możesz wykorzystać jako miejsce na suszarkę, do rozmrażania i odsączania produktów lub jako blat roboczy. Zlewozmywak ma estetyczny kolor onyks.

Wymiary
Długość 62 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 43,5 cm
Do pobrania