Centro CNG 611-78 TL (ociekacz z lewej) – estetyka i wygoda każdego dnia

Centro CNG 611-78 TL to zlewozmywak, który udowadnia, że nawet ta praktyczna część kuchni może być estetyczna, a zarazem dawać pełną wygodę w trakcie codziennego użytkowania. Ten jednokomorowy model można zamontować na równo z blatem lub wbudować go w niego. Pod względem stylistyki Centro CNG 611-78 TL pasuje do aranżacji nowoczesnej, loftowej, industrialnej, powinien sprawdzić się także w klasycznej.

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem Centro został wykonany z innowacyjnego materiału – fragranitu. Jest dzięki temu niezwykle gładki, a zarazem wysoce odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia, wpływ temperatur i promieniowanie UV. Szerokość ociekacza pozwala nie tylko na wygodne trzymanie na nim suszarki do naczyń, ale również odsączanie warzyw, owoców i rozmrażanie produktów.

Centro CNG 611-78 TL ma wymiary wynoszące780 × 500 mm, przy czym sama komora to 440 × 400 × 200 mm. To wielkość pozwalająca na swobodne zmywanie nawet dużych naczyń. Zlewozmywak ma elegancki kolor onyks.

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 50 cm
Do pobrania