Sirius SID 610 – elegancja, funkcjonalność i niezwykła wytrzymałość

SID 610 to zlewozmywak wyróżniający się na tle innych niezwykłą estetyką, materiałem wykonania oraz dużą funkcjonalnością. Jego elegancja sprawia, że doskonale wkomponuje się w zabudowę kuchni w aranżacji klasycznej, nowoczesnej i loft. Wymiary komory pozwalają na wygodne mycie naczyń różnej wielkości.

Sirius SID 610 jest modelem jednokomorowym wykonanym z Tectonite. Jest to innowacyjny materiał imitujący granit, który powstał z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Dzięki temu jest niezwykle lekki, a równocześnie bardzo wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz związane z wysokimi temperaturami. Łatwo go również utrzymać w czystości. Dodatkowa, niewidoczna powłoka chroni powierzchnię zlewozmywaka przed wybarwianiem na skutek promieniowania UV.

Sirius SID 610 ma wymiary zewnętrzne 560 × 530 mm, a rozmiar komory to 490 × 370 × 200 mm. Dostępny jest w wersjach kolorystycznych: onyks, kamienny szary oraz orzechowy. W każdej wersji otrzymujesz praktyczny korek zatyczkowy z sitkiem, 3 ?”.

Wymiary
Długość 56 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 53 cm
Do pobrania