Zlewozmywak Orion – łatwiejsze gotowanie i sprzątanie

Dla tych, którzy uwielbiają gotować i dla tych, którzy traktują to jako przykry obowiązek. Praktyczny zlewozmywak Orion ułatwi Wam przygotowanie posiłku oraz zmywanie po nim. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz naczynia. Kompaktowy wymiar sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce nawet w niewielkiej kuchni.

Prostokątny zlewozmywak z ociekaczem podzielono na 2 części. W ten sposób zyskujesz miejsce na pozmywanie naczyń, ale też ich osuszenie. Zwróć uwagę na wymiary 43,5 x 76 x 14 cm, które sprawdzą się w duecie z szafką 45, 50 i 60 cm. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej możesz zamontować w dużej jak i niewielkiej kuchni. Jednokomorowy model zachwyci Cię fakturą lnu, delikatnym dekorem.

Zlew kuchenny Orion to praktyczny element wyposażenia kuchni. Sprawdzi się zarówno w tej małej, jak i większej metrażowo powierzchni. Nie zapomnij o doborze baterii – wybierz w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych. 

Wymiary
Długość 76 cm
Głębokość 14 cm
Szerokość 43.5 cm
Waga 3.13 kg
Do pobrania