Basis BFG 611 – elegancki zlewozmywak z ociekaczem

Basis BFG 611 to jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem. Jest to model odwracalny, dlatego ociekacz może zostać umieszczony po dowolnej stronie. Ze względu na estetykę wykonania będzie to nie tylko praktyczny dodatek do kuchni, ale również ozdoba pomieszczenia. Doskonale wpasowuje się w aranżacje nowoczesne, klasyczne, loftowe oraz industrialne.

Basis BFG 611 wykonano z fragranitu. Jest to materiał powstały połączenia rozdrobnionego granitu i spoiwa akrylowego. Cechuje go odporność na plamy, odbarwienia oraz wysokie temperatury. Ponadto jest zabezpieczony technologią Sanitized, która skutecznie hamuje rozwój bakterii na powierzchni. Ociekacz jest na tyle duży, że bez problemu postawisz na nim suszarkę do naczyń, a także pozostawisz warzywa do odsączenia czy produkty spożywcze do rozmrożenia.

Basis BFG 611 ma wymiary zewnętrzne 780 × 500 mm. Sama komora to 340 × 420 × 200 mm. Korzystanie ze zlewozmywaka ułatwia korek automatyczny 3 ?”, sterowany praktycznym, okrągłym pokrętłem. Basis BFG 611 jest dostępny aż w pięciu wersjach kolorystycznych: beżowy, orzechowy, onyks, biały polarny oraz kamienny szary. Dzięki temu dobierzesz najlepszy do wystroju kuchni.