Zlewozmywak Standard –  komfortowe zmywanie

Jeżeli szukasz idealnego zlewu, który spełni oczekiwania Twojej rodziny, to nie możesz pominąć tego modelu. Zlewozmywak Standard sprawdzi się solo lub w duecie ze zmywarką. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku. Jedna komora jest wygodna i praktyczna.

Nie sposób wymienić jego atutów, ale postaramy się je przybliżyć. Jednokomorowy zlewozmywak o wymiarach 48  x 48 x 17 cm to idealne miejsce do zmywania naczyń i  ich płukania, równie dobrze spisze się podczas opłukiwania owoców/warzyw i odcedzaniu makaronu. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej wyróżnia się dekoracyjną fakturą. Jeżeli szukasz jakiegoś stonowanego rozwiązania, to ten model występuje także w wersji o gładkiej powierzchni.

Zlew kuchenny Standard to praktyczny element wyposażenia kuchni. Doskonale uzupełni szafkę zlewową o szerokości 50 i 60 cm. Możesz dobrać do niego baterię w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych. 

Wymiary
Długość 48 cm
Szerokość 48 cm
Do pobrania