Zlewozmywak komorowy TAU

Zlewozmywak komorowy TAU to oryginalny model wyposażony w głęboką komorę, dzięki której nie ma problemu z myciem naczyń o dowolnej wielkości. Estetyka jego wykonania sprawia, że doskonale nadaje się do pomieszczeń w aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, a także skandynawskiej. Ponieważ został wykonany z wysokiej jakości granitu, cechuje go wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, przebarwienia oraz uszkodzenia spowodowane temperaturą.

Zlewozmywak komorowy TAU wyposażono w dwa praktyczne rozwiązania. Pierwsze to korek klik-klak, czyli automatyczny. Drugie to syfon Space Savings – zgodnie ze swą nazwą oszczędza on miejsce pod zlewem, dzięki czemu możesz swobodnie traktować je jako miejsce na np. kosz na śmieci. Zlewozmywak komorowy TAU jest dostępny w trzech barwach, co pozwala wybrać najlepiej pasujący kolorystycznie do aranżacji Twojej kuchni. Te barwy to: beż, czerń, szary.

Wymiary zlewozmywaka wynoszą 500 × 570 × 215 mm. Przygotowano w nim ułatwiające montaż, trzy podfrezowane miejsca do wybicia otworu pod baterię. Solidna jakość wykonania i najlepsze materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie tego modelu.