Zlewozmywak Barbados – nowoczesne miejsce na naczynia

Dobór odpowiedniego sprzętu AGD ułatwi nam prace w kuchni. Dlatego warto wybrać praktyczny zlewozmywak Barbados, w którym nie tylko opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron, ale też pozmywasz po posiłku. Nowoczesna, geometryczna forma sprawdzi się w towarzystwie podobnych baterii.

Jesteś ciekawy jakie ma atuty? Zlewozmywak granitowy jest nie tylko odporny na przypadkowe uderzenia garnkiem, zarysowania sztućcami czy innymi akcesoriami kuchennymi, ale też pozostaje odporny na temperaturę do 250°C, na zmienne temperatury i na zabrudzenia. To sprawia, że zyskujesz trwały dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie zabudowę kuchni. W zestawie otrzymujesz syfon.

Zlewozmywak odwracalny możesz swobodnie odwrócić, gdyż pozwala na dwustronny montaż. Poza tym, możesz dopasować go do zabudowy wybierając jego kolor: beżowy, szary i czarny. Teraz pozostaje Ci już tylko dobór baterii.

Dwukomorowy zlewozmywak Barbados sprawdzi się w małej kawalerce, ale też w przestronnej kuchni, gdzie uzupełnia się ze zmywarką. W naszej ofercie znajdziesz pasujące do niego baterie zlewozmywakowe. 

Wymiary
Długość 78 cm
Szerokość 48 cm
Waga 8 kg
Do pobrania