Zlewozmywak Standard –  wygodne zmywanie naczyń

Jeżeli szukasz idealnego zlewu, który spełni oczekiwania Twojej dużej rodziny, to nie możesz pominąć tego modelu. Zlewozmywak Standard sprawdzi się solo lub w duecie ze zmywarką. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku. Praktycznie podzielone wnętrze ułatwi wiele codziennych obowiązków kuchennych.

Nie sposób wymienić jego atutów, ale postaramy się je przybliżyć. Dwukomorowy zlewozmywak o wymiarach 78 x  43 x 18 cm to idealne miejsce do jednoczesnego zmywania naczyń i  ich płukania w drugiej komorze, ale też mycia owoców/warzyw i jednoczesnym odcedzaniu makaronu. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej wyróżnia się gładką powierzchnią. Jeżeli szukasz bardziej ozdobnej faktury, to sprawdź jego drugą wersję z ozdobnym dekorem.

Zlew kuchenny Standard to praktyczny element wyposażenia kuchni. Doskonale uzupełni szafkę zlewową o szerokości 80 cm. Możesz dobrać do niego baterię w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych. 

Wymiary
Długość 78 cm
Głębokość 20 cm
Szerokość 43 cm
Do pobrania