Żyrandol Basilano – oświetlenie, które zamieni Twój dom w królewski pałac

Wrażenie blichtru we wnętrzach uzyskasz na wiele sposobów – sięgnij po eleganckie meble z pikowaną tapicerką, złote dodatki, aksamitne tekstylia. Jednak luksusowa aranżacja nie uda się bez efektownego oświetlenia, dlatego weź pod uwagę żyrandol świecznikowy Basilano.

To dobry wybór, jeśli szukasz wyrafinowanych dodatków, które czynią wnętrze niepowtarzalnym. Metalowy stelaż w bursztynowym odcieniu przywodzi na myśl oświetlenie używane w pałacowych wnętrzach. Jednak mimo królewskiej formy żyrandol Basilano prezentuje się bardzo finezyjnie, co jest zasługą półprzezroczystego trzonu oraz mieniących się kryształków. Światło rozchodzi się od ośmiu kloszy imitujących palące się świece – dzięki temu lampa stworzy klimat i wspaniale rozświetli przestronne wnętrza. Istotnym elementem jest również zawiesie składające się z przezroczystego kabla i łańcucha, które umożliwia wyregulowanie długości lampy.

Żyrandol w stylu barokowym to główny bohater wnętrz francuskich i pałacowych, choć pasuje również do współczesnych aranżacji w stylu modern classic i glamour. Mimo typowo „salonowej” formy, możesz zamontować żyrandol także w sypialni lub kuchni inspirowanej stylem amerykańskim.

Wymiary
Średnica 82 cm
Wysokość 68 cm
Do pobrania