Żyrandol MINERWA – wysokiej jakości, gustowny element oświetlenia Twojej przestrzeni

Pragniesz odpowiednio oświetlić, a zarazem dopełnić aranżację salonu, sypialni, przedpokoju, jadalni bądź gabinetu? Dostępny w ofercie wyjątkowy żyrandol MINERWA to odpowiedź na Twoje potrzeby! Z jego pomocą przestrzeń zyska na atrakcyjności oraz stanie się harmonijna.

Produkt wyróżnia się wysoką jakością wykonania, która pozwoli przez długie lata cieszyć się jego niecodziennym charakterem. Świetnie wpasuje się do wnętrz zachowanych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym i glamour.

Żyrandol świecznikowy został wykonany z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali. Oferuje wiele możliwości w wyborze odpowiedniej dla użytkownika mocy i barwy światła – możesz umieścić w nim aż 7 żarówek E14 (brak źródeł światła w zestawie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Produkt posiada klasę szczelności IP20. Żyrandol ma wymiary 80 × 60 × 60 cm.

Otwórz się na niebanalny design, jaki posiada prezentowany żyrandol MINERWA i stwórz z jego udziałem wyjątkową aranżację, która zwróci uwagę gości oraz pozwoli Ci w pełni cieszyć się pięknym otoczeniem w Twoim domu!

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 80 cm
Waga 4 kg
Do pobrania