Żyrandol Valio – do wnętrz z klasą

Funkcja praktyczna, funkcja estetyczna i funkcja dekoracyjna – wszechstronna lampa wisząca Valio spełnia każde z tych zadań w perfekcyjny sposób. To stylowy, elegancki model żyrandola, który poleca się szczególnie do salonu lub pokoju dziennego. Nowoczesne, chromowane elementy sprawią, że pomieszczenie zyska niesztampowy wygląd, a dekoracyjne kryształki zapewnią efekt glamour.

Wyposażona w cztery źródła światła elegancka lampa do salonu w zupełności wystarczy do oświetlenia nawet sporego pomieszczenia. Pasować będzie nie tylko do prywatnych mieszkań, ale też do restauracji czy hoteli. Każde ze źródeł światła może świecić z mocą 60W, a do modelu pasują klasyczne żarówki z gwintem E27. Warto sięgnąć po energooszczędne świetlówki – dzięki nim Twój rachunek za prąd nie będzie wysoki.

Białe, tekstylne abażury, chromowane elementy i akrylowe kryształki tworzą zestaw, który roztoczy przyjemne światło. Domownicy będą się nim cieszyć przed długi czas, bowiem klasyczna lampa żyrandol Valio posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Wybierz ją koniecznie do swoich wnętrz z klasą.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 80 cm
Średnica 80 cm
Wysokość 65 cm
Waga 3 kg
Do pobrania